diagnostyka Mazda tester Mazda naprawa Infinity
Lider Usług Samochodowych
 
jQuery Carousel
line
iso 9001
serwis ubezpieczenia flota wypożyczalnia autoboutique serwis blacharsko lakierniczy
Serwis i części
do Mazda

Diagnostyka Mazda / tester Mazda
SiSauto - naprawa Mazda w Łodzi

 
 

Zapraszamy do serwisu Mazda

zapraszamy do serwisu Zapraszamy do serwisu Mazdy!
Czeka cię przegląd techniczny twojej Mazdy, a może chcesz sprawdzić, czy wszystko jest w jak najlepszym porządku z twoim samochodem? Odwiedź SIS Auto, a nasi wykwalifikowani diagności sprawdzą dla twojej wygody pojazd pod kątem wszelkich usterek technicznych. Ustalą ponadto, czy auto nie wymaga dodatkowej inwestycji w bezpieczeństwo jazdy.

Działając na precyzyjnych urządzeniach testujących oraz wykorzystując zaawansowaną diagnostykę komputerową, nasz zespół zweryfikuje stan techniczny każdego z mechanizmów w pojeździe. Dzięki temu szybko wyłapiemy ewentualne usterki i podejmiemy odpowiednie kroki, abyś mógł znowu cieszyć się z bezpiecznej jazdy. Przetestujemy dogłębnie silnik, układ kierowniczy, zapłonowy i skrzynię biegów, sprawdzimy stopień zużycia klocków hamulcowych i amortyzatorów, dokonamy geometrii zawieszenia, skontrolujemy poziomy płynów i stan ogumienia oraz wszystkie pozostałe podzespoły.

Nasi eksperci stale podnoszą swoje kompetencje, abyśmy mogli z czystym sumieniem zapewnić ci najwyższą jakość serwisu. Do pracy wykorzystujemy sprzęt światowej klasy, dzięki temu oferujemy diagnostykę na światowym poziomie. Oddając swoją Mazdę w nasze ręce, zyskujesz gwarancje, że odbierzesz auto w pełni sprawdzone, bezpieczne i przygotowane na kolejne przejechane kilometry. Zapoznaj się już dziś z naszą szeroką ofertą!

 
 
black 10 line