Mazda serwis serwis Mazda klimatyzacja Infinity
Lider Usług Samochodowych
 
jQuery Carousel
line
iso 9001
serwis ubezpieczenia flota wypożyczalnia autoboutique serwis blacharsko lakierniczy
Serwis i części
do Mazda

Mazda serwis
SiSauto - najlepszy łódzki serwis Mazda

 
 

Zapraszamy do serwisu Mazda

zapraszamy do serwisu Zapraszamy do serwisu Mazdy!
Według raportu za rok 2021 przedstawiciele amerykańskiej organizacji Consumer Reports jednogłośnie uznali, że Mazda produkuje najlepsze samochody. Testowano aż 7 modeli i każdy z nich wyróżniał się na tle konkurencji. Pod uwagę brano wyniki testów drogowych i bezpieczeństwa, niezawodność oraz satysfakcję samych właścicieli aut. Mazda otrzymała 80 punktów, a tym samym pokonała w rankingu BMW (78 pkt) i Subaru (76 pkt), a nawet Porsche, które spadło z podium z hukiem.

Co jest sekretem tak wysokich not Mazdy? Oczywiście niezawodność, piękny design, dynamika i osiągi. Wszystko to firma z Hiroszimy zawdzięcza wysokiej jakości serwisowi.
SIS Auto to profesjonalny i kompetentny zespół serwisowy, stale poszerzający swoje kompetencje. Pilnujemy, aby każda ingerencja w auto była rzetelna i trzymała najwyższe standardy. Nasi mechanicy kompleksowo zajmą się gruntowną diagnostyką pojazdową oraz naprawami układu klimatyzacji, a ponadto pracami blacharsko-lakierniczymi, montażem zabezpieczeń i przeglądami samochodów marki Mazda, wykorzystując znakomitej klasy urządzenia i oryginalne podzespoły.
Szukasz najlepszego serwisu dla swojej Mazdy? Już nie musisz, trafiłeś znakomicie!
 
 
black 10 line