przegląd gwarancyjny Mazda diagnostyka Mazda tester Infinity
Lider Usług Samochodowych
 
jQuery Carousel
line
iso 9001
serwis ubezpieczenia flota wypożyczalnia autoboutique serwis blacharsko lakierniczy
Serwis i części
do Mazda

Przegląd gwarancyjny Mazda
SiSauto - najlepszy łódzki serwis Mazda

 
 

Zapraszamy do serwisu Mazda

zapraszamy do serwisu Zapraszamy do serwisu Mazdy!
Auto regularnie serwisowane pozostaje bezpieczne i przygotowane nawet na ekstremalne sytuacje na drodze. Cykliczne przeglądy gwarantują, że samochód na długie lata pozostanie w znakomitym stanie technicznym. Nasz serwis z przyjemnością podejmie się sprawdzenia kondycji twojej Mazdy. Co możemy ci zaoferować? Pełną diagnostykę, począwszy od stanu opon, po podsufitkę. Sprawdzamy poziom płynów, ciśnienie w oponach, faktyczny stan silnika i zawieszenia oraz stopień zużycia podzespołów pojazdu. Przetestujemy sprawność układu hamulcowego i piór wycieraczek, ustawimy prawidłowo oświetlenie zewnętrzne pojazdu, a w razie konieczności wymienimy żarówki.
Chcesz przygotować swoją Mazdę na nadchodzący sezon? Nic prostszego. Nasi wykwalifikowani serwisanci wykorzystują oryginalne komponenty zgodnie z instrukcją producenta, a ponadto stosują dedykowane preparaty eksploatacyjne. Sprawnie wymienią filtry kabinowe, uzupełnią olej, sprawdzą stopień zużycia paska klinowego i amortyzatorów oraz wymienią te elementy pojazdu, które uległy degeneracji.

Dlaczego SIS Auto? Nasi mechanicy stale poszerzają swoje kompetencje, uzupełniają wiedzę i śledzą nowości w branży motoryzacyjnej. A wszystko to po to, aby zapewnić najwyższy poziom obsługi. Oddając swój model Mazdy w nasze ręce, masz pewność, że otrzymasz z powrotem samochód gotowy na nowe wyzwania i kolejne tysiące kilometrów do zdobycia. Nie czekaj, zapoznaj się z pełną ofertą serwisu pogwarancyjnego Mazdy w SIS Auto!
 
 
black 10 line