tester Mazda naprawa Infinity Mazda Łódź
Lider Usług Samochodowych
 
jQuery Carousel
line
iso 9001
serwis ubezpieczenia flota wypożyczalnia autoboutique serwis blacharsko lakierniczy
Serwis i części
do Mazda

Blacharska naprawa Mazda
SiSauto - najlepszy łódzki serwis Mazda

 
 

Zapraszamy do serwisu Mazda

zapraszamy do serwisu Zapraszamy do serwisu Mazdy!
Karoseria samochodu jest niczym jego skóra – każdy mankament od razu rzuca się w oczy. Ślady pozostawione przez kolizję lub stłuczkę parkingową, otwieranie drzwi ze zbyt wielkim rozmachem, efekty po odśnieżaniu ulicy zeszłej zimy – to wszystko wpływa na ostateczny odbiór stanu wizualnego pojazdu. Jednak bez obaw, to da się naprawić!
W SIS Auto zatroszczymy się o karoserię twojej Mazdy i ze szczególną dbałością o najmniejszy detal sprawimy, że po wszelkich defektach nie pozostanie nawet najmniejszy ślad.
Jeżeli twój samochód wymaga ingerencji blacharsko-lakierniczych lub chcesz zrobić lifting karoserii, zgłoś się do nas. Mechanicy z SIS Auto to wykwalifikowani fachowcy, stale poszerzający swoje umiejętności i zdobywający kolejne poziomy wiedzy - podczas napraw wykorzystują specjalistyczne narzędzia pozwalające zniwelować ubytki i odkształcenia oraz pracują na oryginalnych podzespołach i preparatach konserwacyjnych, aby efekt przerósł najśmielsze oczekiwania.

Z nami wszelkie zarysowania, otarcia, wgniecenia, ubytki lakieru i korozja odejdą w przeszłość, a auto odzyska dawny kształt i blask. Oferujemy także piaskowanie felgi i renowację reflektorów, a na koniec – szereg zabiegów pielęgnacyjnych powłoki lakierniczej. Oddaj swoją Mazdę pod naszą opiekę, a odbierzesz samochód jak nowy! Zapraszamy!
 
 
black 10 line